Postępy prac nad kolejną wersją

Dawno nie było wpisu opisującego to, co dzieje za kulisami naszej wspaniałej gry strategicznej. Pora nadrobić zaległości 🙂

Postępy

Przede wszystkim – do zespołu dołączyły 3 nowe osoby. Jeśli kojarzycie Khronego, letherna lub pjg z forum gizarmy,  to teraz możecie ich zobaczyć na stronie opisującej zespół Gizarmy. Cała trójka to programiści. Khrone i lethern zajmują poprawianiem  drobnych błędów i wprowadzaniem bardzo potrzebnych usprawnień rozgrywki. Pełną listę ujawnimy w momencie wydania nowej wersji. Pjg zajmuje się usprawnieniami naszych serwerów i środowisk programistycznych.

Jeśli chodzi o „duże” zmiany – troll przygotował wersję nowy mechanizm zadowolenia w miastach (moim zdaniem dużo prostszy i przyjemniejszy). Hydro pracowała nad stroną projektu, na której czytacie ten wpis, a także nad polepszeniem wyglądu map. Kryzoo i ja przygotowywaliśmy kilka rzeczy, o które prosiliście na forum – ale na razie nie będę zdradzał szczegółów. Bywalcy forum mogą się domyślać.

Oprócz tego wszyscy zajmowaliśmy się testowaniem, opisywaniem, szlifowaniem, projektowaniem, i całą masą rzeczy których na pierwszy rzut oka nie widać w gotowej grze, a które trzeba wykonać przed wdrożeniem następnej wersji 🙂 A kiedy to wdrożenie będzie – na razie nie ujawnię terminu, ale mogę powiedzieć że to kwestia tygodni.

Pozdrawiamy i do usłyszenia!