Czat z graczami

W poniedziałek 15 września 2014 odbyła się pierwsza zaplanowana dyskusja na czacie między graczami i zespołem Gizarmy. Tematem rozmowy było: „Jak zachęcić więcej osób do grania w Gizarmę?”. Jak się okazało czat rządzi się swoimi prawami i gracze najchętniej niekoniecznie dyskutują na narzucony temat, a chętniej o tym, co ich naprawdę interesuje. Dyskusja kręciła się wokół tego jaka Gizarma powinna być i w którym kierunku powinna się rozwijać. Wygląda na to, że niektórym z graczy brakuje rywalizacji, czyli głównie walki PvP oraz PvE.
Pojawił się ciekawy pomysł gry wprowadzającej dla nowicjuszy. Dzięki temu gracze poznawali by zasady i mogli by się zdecydować, czy chcą grać dalej już we właściwą grę.
W kwestii promocji i pozyskiwania graczy też były dwa interesujące pomysły. Jednym z nich jest wysyłanie zaproszeń przez graczy do znajomych i otrzymywanie za to nagrody w postaci bonusa, albo premium ficzera w grze. Inny pomysł to stworzenie stopek informujących o stanie własnej gry do wklejania w postach na różnych forach.
Było i więcej pomysłów, wszystkich nie zamieszczamy, ale zapis całego czatu można znaleźć tutaj.
Dziękujemy za uczestnictwo w czacie i podzielenie się swoimi opiniami oraz pomysłami!